.

.

New
HuaShslt Кожа Фарма, Подигање Торба Платно Половината Водоотпорен Перница Џунглата Складирање Торба Хранењето Овошје Подигање Торбичка За Складирање Торба Кампување

HuaShslt Кожа Фарма, Подигање Торба Платно Половината Водоотпорен Перница Џунглата Складирање Торба Хранењето Овошје Подигање

DEN 948.48

Тековен
Во продавницата

Удобен Додатоци,Со појас, можете лесно може да се обеси на појас.Можете да го одржи со рака, и држи го на вашиот појас, панталони или пакет.Се користат квалитетни материјали за да се обезбеди трајност и сигурност, доживотно companion на вашиот прошетки во голема отворено.Лесно да се Чисти,Големи отворање, која може лесно да се задржи внатре во џеб чисти.Ова го прави одличен подарок за вашите пријатели, роднини и некој во вашето семејство кој сака собирање драгоцено богатство на долги прошетки во природа.Боја : Зелена Кожа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди