.

.

New
PS3 Безжичен Контролер, Игри Далечински Џојстик за Playstation 3 со Држачи за Кабел Мозок (Црна, Црна)

PS3 Безжичен Контролер, Игри Далечински Џојстик за Playstation 3 со Држачи за Кабел Мозок (Црна, Црна)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Џојстик за PS3 ви овозможи да играат игри со нив пак, Полни додека играте, велат збогум на ниското ниво на батеријата.Вие нема да страдаат од губење на податоци или сигнал пречки.Или ќе не може да се поврзе безжично;2.Тоа е Zeion бренд, производ, само компатибилни за ps3.Тоа ќе го исклучи кога тоа трае 5 минути, после тоа disconnect. ако префрлување од стара контролер, нашите нови контролори може да биде малку "беспомошна" додека не се скрши во.Во прв пат,можете да го користите usb кабел за да го поврзете меѓу контролорот и конзола за да одговара. 【Неверојатни Игри Искуство】сензори за Притисок кои се тркалаат со секоја акција што секој влијание се чувствуваат како да се во право во играта.Answer : ___________________________ Note : 1.Како да се наплаќаат?(1)се поврзете со компјутер без возач,4 светла ќе трепери и да го изгаснат кога е целосно наполнета ;(2)се поврзете со компјутер со возачот,БР.Како да се поврзете без жица?Прво,врската со кабел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди