.

.

New
XIALIUXIA Платно Гардероба Преносни Гардероба Плакар Облека Организатор со Метални Сталажи и Dustproof Не-Плетени Ткаенини со 2 Виси Железнички, 143 45 170CM,E

XIALIUXIA Платно Гардероба Преносни Гардероба Плакар Облека Организатор со Метални Сталажи и Dustproof Не-Плетени Ткаенини

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Прашина отпорни ткаенини стои кабинети со не-плетени ткаенини патент и висок квалитет на челични цевки ПП пластични конектори.ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Едноставен и модерен стил, гардероба ти дава многу простор да чувате вашите предмети како облека, крпи, перници, капи, шалови, итн.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА (L X W X H) : Прибл. 143 * 45 * 170 CM, Ова парче мебел ќе донесе чист амбиент на вашиот дом.Тоа е совршен за дневна соба, спална соба, dorm соба и сл.РАЗНОВРСНА : Овој производ е лесно да се совпаѓаат со различни стилови на декорација, тоа може да се користи како гардероба, складирање кабинет, облека кабинет, складирање полица, гардероба итн.ИЗГРАДБА : Многу лесно собранието благодарение на иновативниот DIY виткање shelving систем.Со оваа полица не само што ќе се заштедат простор, но, исто така драгоцено време!.спалната соба wardrobe Characteristics Plastic врски : здрав, лесно да се инсталира и reusable Non-ткаени : дише, flexible High квалитет на челични цевки : мазна површина, отпорни на ' рѓа и wear Door : ги штити вашите чевли од dust Zippers : за лесно да го отворите и затворите door Specifications : - Големина : 143 * 45 * 170 CM - Материјал : не-плетени, PP пластика, steel Transport листата : -1 × ткаенина кабинет-1 × инсталација instructions All на нашите производи се мери од страна на страна, можеби постои димензија грешка (2-3cm)Бои се прикажани може да се разликуваат од вистинските бои во зависност од следи и поставки на екранот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди