.

.

New
Wolfpack брицо-авто – Пакет од 10 ЦИНК ГАЛВАНСКИ ЕЛЕМЕНТ КУКА, 19 x 60 mm)

Wolfpack брицо-авто – Пакет од 10 ЦИНК ГАЛВАНСКИ ЕЛЕМЕНТ КУКА, 19 x 60 mm)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

- Да се биде Цинк Заврши е високо отпорна на корозија.Големина : 19 мм x 60 mm. - Пакет од 10 единици.брицо Себе, bricoself, брицо-авто завртка кука Цинк Заврши. - да се биде Цинк целта е многу отпорни на корозија. Големина : 19 x 60 mm - Пакет од 10 единици.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди