.

.

New
BeaverCraft резби во Дрво Алатки за Полнење S14 Сечење Нож C2 Кожа Strop за Острат Нож LS2P1 резби во Дрво Поставите резби во Дрво Кука Нож

BeaverCraft резби во Дрво Алатки за Полнење S14 Сечење Нож C2 Кожа Strop за Острат Нож LS2P1 резби во Дрво Поставите резби

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

87" и нож должина – 3.12", дизајнирани специјално за сечење на одморите во spoon Whittling нож C2 Детали : ✔ Сечилото Материјал - Висок Квалитет на Јаглероден Челик✔ За сите Видови на Дрво✔ Рачка Материјал - Ashwood✔ Вкупна должина : 6,3 инчи прибл.Дрво сечење нож е наострен и полиран па можете да го користите овој детал нож право од кутијата.Дрво, Резба Алатки Сет вклучува : ⭐Најдобар Квалитет Whittling Нож со вкупна должина – 7.18" и ножот ширина – 0.Кој би бил среќен со досадна работ?Никој!Во право, ова е причината зошто ти дефинитивно треба да се знае како да се strop вашиот резби во дрво алатки, како и кујна, отворено ножеви, други зборови се што е ножот!За среќа Beaver Craft кожа strop ќе ја заврши работата за вас.Можете да whittle дрво со дрво, резба во собата за многу часови без чувство на замор.Замислете што е прекрасна kuksa или симпатична & мала лажица можете да издлаби!.Сите што ви треба е на едно дрво, резба алатка во собата.15", наменета за деликатна намалувања на се заврши процесот на резба проекти⭐Ергономски се Справи со Лажица Нож со заокружување дијаметар – 1.Па, што чекаш?Купи тоа Сега!Кликнете на портокал копчето "Додади во Кошничка" и започнете вашето патување во светот на дрво, резба со удобно лажица резба комплет!.На рачки на лажица резба сет ножеви се направени од Даб и се покриени со ленено масло кое ви овозможува да уживате во резба за долго време.Дрвената лажица резба алатки kiwere создадени посебно за машини.Beaver Craft усовршувајќи strop е произведен по долго време тестирање и намалување на-и-тест метод и тоа е причината зошто ние се сигурни дека ќе биде задоволство да работиме со нашите острат strop. ✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЈАГЛЕРОД ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ : сечилото на дрво, резба нож детал е направен од високо-јаглероден челик и е закоравен на соодветна цврстина.✅ СОСЕМА НОВ ЛАЖИЦА РЕЗБА КОМПЛЕТ!Ќе добиете резби во дрво за полнење и може да започне резба Лажици, Kuksas, Чинии, Чаши, Топки.Уживајте лесно резба со резби во дрво алатки за почетник и професионални столари.Ние сме горди да се каже дека нашата кожа strop е направен од Вистински cowhide кожа.22" и нож должина – 5. ✅ STROPPING КОЖА STROP КОМПЛЕТ СО ПОЛИРАЊЕ СОЕДИНЕНИЕ.Тоа е најдобар резби во дрво дополнителен комплет за удобно резба алатки дрво.Време да ги добиете СИТЕ ВАШИОТ НОЖЕВИ Razor-Остри!За сигурни, ќе уживате во резба/готвење повеќе, кога вашиот ножеви се остри.70", наменета за дрво лажица резба, кука нож резби во дрво, резба сад, куп, kuksa⭐Трајни Долго-Свиткана Жлеб со вкупна должина – 11.Beaver Craft strop е направен од зеленчук пржен кожа за на рака која совршено се вклопува woodcarvers треба да имаат резба алатки супер остар.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди