.

.

New
Цветни Црвена Лента 4 Ролни 30 Метри Foral Светлина Лепак Сплотена 12 mm Пар Вештачко Цвеќе Матични Алатка

Цветни Црвена Лента 4 Ролни 30 Метри Foral Светлина Лепак Сплотена 12 mm Пар Вештачко Цвеќе Матични Алатка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Количина : 4 ролни по многу.Брзо-се зацврсти и авто сплотена лента ела користење на corsage свадба bouquetstens и вештачки цвет.Должина : 30 метри, Ширина : 12 mm (по тек).Боја : Црвена.Цветни лента е лепак сплотена за завиткување вашите креации на труп цвет, свила цвет, лента цвет, panicle и torus има лепак сплотена како објавите.Количина : 4 ролни Ширина : 12 mm Должина : 30 метри Бои : Црвена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди