.

.

New
Аце Одберете 5 Ролни Божиќ Подарок Завиткување Лента Шарени Галакси Ѕвезденото Небо Washi Ленти Поставени Креативни Scrapbooking Занает Маскирање Лента за Завиткување и У?

Аце Одберете 5 Ролни Божиќ Подарок Завиткување Лента Шарени Галакси Ѕвезденото Небо Washi Ленти Поставени Креативни Scrapbooking

DEN 167.76

Тековен
Во продавницата

Прекрасна и уникатна модели, лесно да се држи и да се отстрани без остатоци.Се создаде значајни спомени од рака со иновативни изработката лента.Да ги користите овие ленти за декорирање на вашиот планер или календарот, лента до вашите фотографии или да ги красат вашата фото албум, или да ги користите за подарок завиткување цели.Димензии : 15mm (W) x 8 метри (L).Пакет се вклучени : 8 M Галакси Маскирање Лента x 5 (Модели на маскирање ленти ќе биде предаден по случаен избор).Оваа Аце Одберете 5 Ролни Шарени Галакси Ѕвезденото Небо Washi Ленти Поставени Креативни Scrapbooking Занает Маскирање Лента за Завиткување и Уметностите, Занаетите 8 M помага носите професионални или лични порака.Оваа washi маскирање лента не е само силна, но декоративни дизајни се атрактивни, како и.Да ги користите овие ленти за декорирање на вашиот планер или календарот, лента до вашите фотографии или да ги красат вашата фото албум со нив, или да ги користите за подарок завиткување цели.Овие ленти се исто така одлична за scrapbooking или било какви други креативни проектот имате во предвид.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди