.

.

New
Јазик Scraper, Ајурведа Јазик Почиста Чиста Месинг (Бакар) Метал, Круг и Не-Синтетички Рачка,Јазик Почиста за Возрасни и Деца,Одлично за Орална Нега,Свеж Здив и Здравје -

Јазик Scraper, Ајурведа Јазик Почиста Чиста Месинг (Бакар) Метал, Круг и Не-Синтетички Рачка,Јазик Почиста за Возрасни

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Кликнете на Додади во Кошничка да се доживее свеж здив, заедно со сите други здравствени бенефиции на јазикот стружење. Се користи секојдневно, во раните утрински часови, во идеални услови на празен стомак.Ергономски Дизајн за Леснотијата на Користење : Ова е соодветен за вашата лична нега. Држете ја две завршува во двете раце. Нежно повлечете го јазик почиста напред, така што тоа ги отстранува несаканите слој на забен камен.На 'U' во облик на кривата е доволно флексибилен за да пресврт и да се сврти, стружење сите ќошиња на вашиот јазик.Тоа е предвидено со Месинг Зафат обезбедување на подобар стисок и премиум чувство.На здрав,супер издржлив и лесен за чистење - само фрли го во машина за миење на садови или да се одлучат за нежна рака мие.Бакар како метал е познат по своите лековити цели за векови.може да ве плакета слободни, spruce до вашиот вкус пупки и да ви помогне да уживате во секој последен залак.100% Месинг Обезбедува Подобрување на Вкусот : Месинг е еден од метали кој е високо отпорни на корозија. Исплакнете јазик почиста и да го повтори како што е потребно, 7-14 пати.Да се Ослободи од Gunk и Лош Здив : веднаш придобивките од стружење на вашиот јазик со овој уред вклучуваат свеж здив за подобрување на доверба и подобри целокупното здравје.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди