.

.

New
Езерото Земја CCS Влошки (Мулти, 3.5)

Езерото Земја CCS Влошки (Мулти, 3.5)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ПОСТАВУВАЊЕ НА СЕЧЕЊЕ, ПОЛИРАЊЕ & ЗАВРШУВАЊЕТО ВЛОШКИ : Оваа група на три премиум-одделение CCS полирање влошки содржи еден портокал светлина сечење подлога, една бела мека полирање подлога, и црна ultralight завршувањето подлога.Го ЗАБАВУВА го ОЦЕНУВАТЕ НА ПОЛСКИ АПСОРПЦИЈА : се Земе вашата време!Нема потреба да се брза и да го даде помалку отколку твоите најдобри со овие влошки.Нашите полирање влошки се бавни за да ги апсорбира производите, така соединенија, полирање, течни восоци, и пополнки се има корист од подолго работно време.Ја ПОДОБРУВА ОПЕРАТОР КОНТРОЛА : Нашата CCS полирање влошки имаат џебови, кои постепено ослободување полски како што е потребно од страна на организаторот.Бидејќи овие круг indentations не се апсорбира полски, тие служат како мали акумулации се додека вишокот лак е потребно.Ја СПРЕЧУВА СКОКНЕШ & ТРИЕЊЕ : CCS џебови се пробие до мазна површина на пена за да се елиминира лепење и скокнеш.Ова создава точки каде пена не е допир на боја.Овој дизајн, помага во намалување на површината триење и топлина се изгради помеѓу подлога и боја.ЕЗЕРОТО ЗЕМЈА ВЛОШКИ : ЕДНО семејство во сопственост на бизнисот од 1977 година, ние производство детали алатки за автомобили, авијација, и морски индустрии, како и на потрошувачите на пазарот.Нашата цел е да се направи полирање алатки кои се во согласност и со висок квалитет.CCS Технологија влошки се направени исклучиво за употребата на DA или Случаен Орбитал машини.Тенка и конусни дизајн со точно одговара поддршка за да ги оптимизирате перформансите.Голем сите-околу опција која доаѓа во различни големини за да одговара на Двојна Акција машина на вашиот избор.CCS џебови постепено ослободување полски за издолжена полирање.Џеб дизајн ја намалува површинската напнатост која им овозможува дури и на полски, додека намалување на триењето и топлина.Со голем број на опции, можете да изберете од влошки со сечење и по завршувањето способност за вашите специфични потреби.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди