.

.

New
PS3 Безжичен Контролер, Игри Далечински Џојстик за Playstation 3 со Држачи за Кабел Мозок (Црн Дух, Бела Черепот)

PS3 Безжичен Контролер, Игри Далечински Џојстик за Playstation 3 со Држачи за Кабел Мозок (Црн Дух, Бела Черепот)

DEN 695.52

Тековен
Во продавницата

【Совршен Компатибилен за Playstation 3】Тоа е Zeion бренд, производ, само компатибилни за ps3 - Playstation 3 конзола.Овој Контролер/Gamepad/Joypad компатибилен за PS3 / Play Station 3. 【Ергономски Дизајн се Справи со】Овој класичен облик gamepad за PS3, совршено се вклопуваат дланки, сите копчиња и контроли направи вашата рака многу удобно за долги периоди на игра.Контролор надгради joysticks, 360-степен на позиционирање со ултра-точност, совршен за сите PS3 игрите. 【Безжична Bluethooth Контрола】Високи перформанси на Bluetooth безжична контролер со 33ft безжична далечина.Вие нема да страдаат од губење на податоци или сигнал пречки. 【На животниот Век на батеријата】Вграден 600 m Ah батерија, трае 2-3 часа за целосно полнење и обезбедува 5-10 часа на игра. 10mins авто режим на спиење за заштеда на енергија, продолжување на животниот век на батеријата.Џојстик за PS3 ви овозможи да играат игри со нив пак, Полни додека играте, велат збогум на ниското ниво на батеријата. 【Неверојатни Игри Искуство】сензори за Притисок кои се тркалаат со секоја акција што секој влијание се чувствуваат како да се во право во играта.Поддршка на 6-оска : Високо осетливи на движење контрола systerm сетила на вашиот секој потег и знаци, како и предмети во играта ќе се движат и реагираат како ќе навалите,притисни и тресењето на контролорот.Боја : Црна Дух, Бела Черепот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди