.

.

New
Симпатична Був Pop-Up Перење Забавува Со Патент Капак Количка за Перење Кошница Со Рачки Расклопна Складирање Кошница Облека Организаторот за Спалната соба Студија ?

Симпатична Був Pop-Up Перење Забавува Со Патент Капак Количка за Перење Кошница Со Рачки Расклопна Складирање Кошница Облека

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Издржлив Материјал】Направени од 210 D обвивка (еден вид на полиестер материјал), на засилен се справи го прави овој pop-up перење забавува потрајни од оние обичните.На здрав пролет структура го прави намирници складирање беспомошна и лесно да се свитка и продавница. 【Расклопна Големина】големината на Овој попречи е 15.7*15.7*18.5 инчи, доволно голема за да се одржи валкана облека за околу една недела.Можете да превиткајте го кога не го користите.Преклопната големина е 15.7*15.7*1.18 инчи, кој заштедува простор и е лесен за чување. 【Pratical Дизајн】Целосна zippered капак со исклучителна патент, запечатени и dustproof.Елиминирање на проблеми предизвикани од прашина акумулација на вашиот книги и играчки.Деликатни копчиња на долниот раб може добро чувајте го попречи укината кога тоа е сместени. 【Широко се Користи】Можете да ја користите оваа кошница на продавница за играчки, облека, книги, дребулии и други предмети.Тоа може да се користи во универзитетот спални, мали апартмани, студија соби, детски соби, патување или било кое место со ограничен простор. 【Совршен подарок】Различни од чиста боја бин складирање, интересни и шарени шема дизајн додава еден допир на декоративни шарм на вашата соба, бањата или перење соба.Ова е корисно и одличен подарок за вашата сакана.Миење или tidying до играчки повеќе не е скучна работа, оваа пространа pop-up перење кошница може да ви помогне да го направи тоа лесно.Пакетот вклучува : -1* Перење hamper Size : 15.7×15.7×18.5 инчи, (59 L) Pop-up перење кошница : -Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, мала тежина, трајни и количка.-Целосна zippered капак дизајн, запечатени и dustproof.-Лесно може да се здипли кога не е во употреба, заштеда на простор, лесно да се носат и продавница.-Многу погодна за семејството, универзитет дом, мал стан или патување употреба.-Можете да ги користите за чување на кошница не само за перење, но како се фати-сите кошеви за движење на намирници, toiletries .Тоа, исто така, ќе работат за сортирање лесни рециклирање, како (лесни) ѓубре лименки, играчка складирање - се користи за овие се ограничени само на вашите потреби и желби.-Оваа кошница е лесно да се чистат со влажна крпа.Машина перат.Белење, хемиско чистење или собори сушење не е препорачливо.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди