.

.

New
CGSignLab |Слободен Прием -Ленти Сини Премиум Акрилик Знак | 18x12

CGSignLab |Слободен Прием -Ленти Сини Премиум Акрилик Знак | 18x12

DEN 1415.76

Тековен
Во продавницата

Изградена во САД. 1/8 во.Јасно Акрилик.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Хардверски Додатоци : edge-зафат метал standoffs.Акрилик Знаци се одличен начин да се покаже исклучите вашиот бизнис со своите свежи, чисти и професионален изглед.Нашиот втор површината за печатење претстава која сама по екстра допир на сјај и елеганција на вашиот дизајн.Овие прифатлива, но сепак трајни знаци се најубаво прикажани со работ-зафат метал standoffs.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди