.

.

New
Стронциум Карбонат, Reagent, 99.8%, 500g

Стронциум Карбонат, Reagent, 99.8%, 500g

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Спакуван во resealable торба.Стронциум Карбонат, Reagent, 99.8%, 500g За Истражувања и Развој Не се за дрога, клиничка употреба кај луѓето, за храна или храна додаток користите Сертификат за Анализа : Изглед (Боја) Off-бел Изглед (Облик) во Прав Чистота од страна на complexometric 99.8% Barium (Ba).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди