.

.

New
Clorox Турбо Рачни Моќ Sprayer за Мали Бизниси, Лесни, се Користат Со средства за Дезинфекција Почиста, Опфаќа Голем Области

Clorox Турбо Рачни Моќ Sprayer за Мали Бизниси, Лесни, се Користат Со средства за Дезинфекција Почиста, Опфаќа Голем Области

DEN 804.00

Тековен
Во продавницата

ДОБИЕТЕ на ВАШИОТ ЦЕЛИОТ ПРОСТОР CLOROX ЧИСТИ ВО МИНУТИ : Ова се рачни моќ sprayer е конструиран за употреба во високо-допир области каде што треба да се применуваат за дезинфекција на површини брзо и ефикасно.ПРЕЦИЗНОСТ МАГЛА : моќта sprayer се однесува дури и слој на средства за дезинфекција почиста да површини, со лесен-за-прилагодете спреј прилагодувања за да ги беспрекорно се префрлате помеѓу мали или големи работи.САМО СПРЕЈ, БЕЗ БРИШЕЊЕ се БАРА : Кога се користи со Clorox Турбо средства за Дезинфекција Почиста, сите што треба да направите е спреј, нема бришејќи потребно.КОРИСТЕЊЕ СО CLOROX ТУРБО средства за ДЕЗИНФЕКЦИЈА ПОЧИСТА : На кајгана-слободен за дезинфекција почиста (се продава одделно) убива 99.9% од бактериите, вирусите и бактериите, вклучувајќи COVID-19. КАДЕ ДА го КОРИСТИТЕ : На Clorox Турбо Моќ Sprayer е наменет за употреба во широк спектар на места како што се кујни, спортски сали, автомобили, козметички салони, бањи, клиники, прием области, канцеларии и соблекувални.Електричен Шок Заштита : да се Обезбеди кабелот е секогаш вклучен во GFCI штекер или адаптер се Однесуваат на користење и безбедносни инструкции на Clorox Турбо средства за Дезинфекција Почиста (не се вклучени)Храна-контакт површини бараат вода rinse Pseudomonas aeruginosa (Pseudomonas), Salmonella enterica (Салмонела), Staphylococcus aureus (Стафилокок) Rhinovirus Тип 14, Rhinovirus Тип 39, Птичји на Вирусот на Инфлуенца (H5 N1)САРС-Co V-2 на тешко, не-porous површини.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди