.

.

New
BSTEAN 1ml 1cc Шприц со Луер Лизга Совет, Без Игла, Не-Стерилни (Пакување од 50)

BSTEAN 1ml 1cc Шприц со Луер Лизга Совет, Без Игла, Не-Стерилни (Пакување од 50)

DEN 213.36

Тековен
Во продавницата

1ml / 1cc капацитет.Луер лизга совет.Не-стерилни.За еднократна употреба.Најголемиот дел пакет, а не поединецот.Најголемиот дел пакет.Дипломирањето интервал : 0.02 ml.Не за професионална медицинска помош.Овие луер лизга совет 1 ml шприцеви се одлична за домашни миленичиња хранење, лепак, хоби занаети, мерење и течни рефил, но не и за professinal медицинска помош.Забелешка : Ако сакате да повторна употреба тоа, ве молиме да се грижи за мерење на броеви, бидејќи бројот е дизајниран за еднократна употреба, можете да го користите јасно лента да се покрие за да се спречи да ги измиете.Најголемиот дел package Graduation интервал : 0.02 ml Not за професионална медицинска помош.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди