.

.

New
XIALIUXIA 170/20545170CM Преносни Гардероба Плакарот со Капак, Самостојна Плакарот со Не-Плетени Ткаенини, Брзо и Лесно да се Соберат,20545170CM

XIALIUXIA 170/20545170CM Преносни Гардероба Плакарот со Капак, Самостојна Плакарот со Не-Плетени Ткаенини, Брзо и Лесно

DEN 753.60

Тековен
Во продавницата

ГОЛЕМ ПРОСТОР : плакарот има 4 големи виси области и 8 редење области.Исто така, постои голем простор за складирање на дното.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : кабинетот е направен од висок квалитет на челични цевки и PP пластични конектори, тоа ќе ги задоволи вашите долгорочно складирање потреби.ОДБРАНИОТ ДИЗАЈН : Отстранлив капак избира завеса стил на дизајн.На ткаенина покрие може слободно да се утврден од страна влече лево и десно, или тоа може да бидат повлечени и затворени со патент.ПРАКТИЧЕН И ФУНКЦИОНАЛЕН : Со карактеристики на малата големина, свитлива и лесно да се движите.Лесен за складирање и за облека, кукли и други предмети во спалната соба, дневна соба, простор за складирање, подрум или гаража, итн.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Оваа неверојатна гардероба држи вашиот секојдневен облека и додатоци уредно организирани.Тоа доаѓа со упатство, тоа е лесно да се соберат, не ви се потребни никакви посебни алатки или вештини.За нас : Ова удобно и практично гардероба се вклопува во секоја соба!Ќе заштедите многу простор со оваа гардероба и вашата облека секогаш ќе биде уредно средена.Бидејќи плакарот има 8 редење области и 4 виси делови, деловите кои можат да се приспособат на различни видови на работи, долги фустани, јакни, кошули може да бидат обесени, други објекти како што се капи, играчки, кеси може да бидат зачувани.Производ параметри : Материјал тип : не-плетени ткаенини, челични цевки и PP connector Cabinet димензии (конектори вклучени) : 170/205 * 45 * 170 CMNote : Бидете сигурни дека сите мислења стигнат до дното на пластичните врска дупки.Бидете внимателни во текот на монтажа и демонтажа.Ако имате резервни делови по собранието, да ги спаси.Да се избегне изложување на сонце, во спротивно тоа ќе го скрати нејзиниот рок на траење.Мејлинг листа : Крпа Опфаќа : 1 x Преносни Wardrobe Installation Инструкции : 1 x Прирачник за Корисникот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди