.

.

New
BeaverCraft, Лажица Резба Комплет за Почетници DIY04 - резби во Дрво Whittling Хоби Комплет за Возрасни и Тинејџери - резби во Дрво Ножеви - резби во Дрво Кука Нож - Машини за Алатк

BeaverCraft, Лажица Резба Комплет за Почетници DIY04 - резби во Дрво Whittling Хоби Комплет за Возрасни и Тинејџери - резби

DEN 958.80

Тековен
Во продавницата

- Остар Жилет Дрво, Резба Нож + Лажица Резба Нож.Млади луѓе биле создавање на таков лажици за да се покаже љубов кон наменети невестата.Лажица Резба Алатки за Вечна Приказна : се имплементираат во вашиот лажица ќе биде одлична Свети Валентин Подароци, свадба или годишнина присутни или само housewarming подарок.Тие станаа популарни рачно изработени форма на уметност. - Кожа Strop + Полирање Соединение. - Безбедност Лента.Резба Комплет Чекор-по-Чекор Упатство : Beaver Craft ве води низ целиот процес на љубовта лажица резба во детален книга и видео водич преку е-маил за да ви се по купувањето.На туторијали ќе бидат испратени до вас во приватни пораки на по купувањето.За оние woodcarvers кои ги продаваат своите завршена работа, Љубов Лажици направи исклучително око-фаќање на објектот на занает саеми и уметнички емисии.Резби во дрво Дополнителен Комплет Complete : ќе добиете дрво, резба нож + кука нож, stropping кожа + полирање соединение, безбедност лента, шема, брошура + чекор-по-чекор водич, basswood лажица празно, sandpaper.Резба Комплет Чекор-по-Чекор Упатство : Beaver Craft ве води низ целиот процес на љубовта лажица резба во детален книга и видео водич преку е-маил за да ви се по купувањето.Резби во дрво комплет од Beaver Craft ќе биде од голема помош во вашето патување.Тие се направени со љубов во најголемата Европска земја - Украина.Денес давање на Љубов Лажици е проширен за да се вклучат свадба или годишнина подароци, housewarming подароци, па дури и бебе туш подароци. - Чекор-по-чекор Книшка.Љубов Лажици се прекрасен стил, од дрво, резба која започна во средината на 1600s како додворување подарок.Да се направи вашиот Селтик лажица од дрво, скролувајте горе и кликнете на портокал копче!.Лажица Резба Алатки за Вечна Приказна : се имплементираат во вашиот лажица ќе биде одлична Свети Валентин е Подарок, свадба или годишнина присутни или само housewarming подарок.Со лажица во Резба за Полнење да се Занаетчиски Вашите Чувства : се направи лажица со Селтик јазли рачка за да го даде гласот за вашите чувства.Сложността и теми врежан на лажица е справи имаше симболични значења.Beaver Craft резби во дрво алатки секогаш да дојде остар жилет и се подготвени да одат право надвор од кутијата. - Basswood Лажица Празно.Beaver Craft направи комплетен whittling дополнителен комплет кој им овозможува да се направи лажица со Селтик јазли се справи со себе, без купување на било што друго што сè се вклучени во кутија.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди