.

.

New
50FT 15 МИЛИОНИ EKYLIN Автомобил 4-Pin Авијација Видео Продолжување Кабел за видео надзор Rearview Камера Камион со Приколка Camper Автобус Motorhome Возило Копија Следи Водоотпорен S

50FT 15 МИЛИОНИ EKYLIN Автомобил 4-Pin Авијација Видео Продолжување Кабел за видео надзор Rearview Камера Камион со Приколка

DEN 407.76

Тековен
Во продавницата

Машки да се Женски 4-Pin Авијација Видео Кабел (15 МИЛИОНИ 50 FT), пренесува видео и моќ во еден кабел.Широко се користи во камион/приколка/автобус/motorhome/долго возила за поврзување паркинг помош, надзор и CCTV систем. 100% заштитени нуди одлична заштита од EMI/ RFI пречки.Водоотпорна, shockproof за надворешна употреба.Компатибилен Со : професионални видео надзор/ надзор 4-пински приклучок за монитор, rearview камера, DVD плеер, ТВ кутија.Спецификација : Машки да се Женски 4-Pin Авијација Видео Кабел (15 МИЛИОНИ 50 FT) емитува Видео сигнали во еден кабел Никел позлатен приклучок за да се обезбеди прецизно пренесување на сигнали Plug and Play Пакет : 1x 15 МИЛИОНИ Автомобили Видео Продолжување Кабел Со 4-Пински Авијација.

Останатите карактеристики

Male to Female 4-Pin Aviation Video Cable (15M 50FT) :
Video signals transmitting in one cable :
Nickel plated plugs to ensure precisely signals transmitting :
Plug and Play :
Обновено

Слични понуди