.

.

New
Zuyoon Боја Око Шема за Складирање Кантите Количка со Рачка за Деца Играчки и Бебешка Ќебе Облека за Складирање

Zuyoon Боја Око Шема за Складирање Кантите Количка со Рачка за Деца Играчки и Бебешка Ќебе Облека за Складирање

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Нашите перење кошеви се фиксни внатре со загради, кои можат да стојат исправено, кога во употреба и може да се здипли нагоре и се чуваат кога не е во употреба.Големина : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm.Употреба на високо-квалитетни материјали 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен, опремени со мека рачка, задебелена дното, постабилна и издржливи.Забава, трендовски и симпатична стилови и бои се совршен додаток на градинки, домови, канцеларии, универзитет домови, и занает соби, додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Обезбедување на квалитет, може да бидат сигурни да се купи, ако производот има било незадоволство, можете да контактирате со нас, без двоумење, ние дефинитивно ќе ви даде задоволително решение.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во / 49x30x40.5 cm Material : Водоотпорен Оксфорд cloth Product опис : Опремени со меки рачки, стилски и удобно, кошница е фиксна внатре со заградата, задебелена дното, постабилна и издржливи, погоден за дом, канцеларија, универзитет дом, итн.Печатење област : нема печатење на дното.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди