.

.

New
Arrma Прекршокот Предниот Браник StupidRC Црна Елоксирани Алуминиумски издание

Arrma Прекршокот Предниот Браник StupidRC Црна Елоксирани Алуминиумски издание

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Arrma Прекршокот Предниот Браник Несреќа Браник Splitter Алуминиум.Ова е директен гром врз постоечките Прекршокот шасија.Нема измени се неопходни.Може да се користат залихи на хардвер за да планината.Arrma Прекршокот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди