.

.

New
RLOZUI Воздух Гуми Бафер, 2500rpm Ниска Брзина Гуми Бафер Пневматски Чистење Алатката за Променлива Брзина на Гуми Мелница со Камшик Црево, Гуми Поправка Чистење Тркала з

RLOZUI Воздух Гуми Бафер, 2500rpm Ниска Брзина Гуми Бафер Пневматски Чистење Алатката за Променлива Брзина на Гуми Мелница

DEN 405.60

Тековен
Во продавницата

【ЕФИКАСНА АЛАТКА】Овој Мал Пневматски Гуми Поправка Мелница Алатка Може да се Компресира Воздух за Моќ.Заштеда на енергија и Заштита на Животната средина.Таа Има Некои Карактеристики со Ниска Брзина или Силна вртежен момент и е Погодна за Длабока Обработка. 【ИДЕАЛЕН ГУМИ ПЕЧ ПОПРАВКА STITCHER】 Шрафцигер Стил Рачка Овозможува за Подобар Стисок При Користење. 1 1/2-инчен Шевови на Воланот се Движи Глатко за Уште Притисок Апликација.Длабоко се сече и се Јасно Дефинирани Опрема-како Заби Обезбеди Повеќе Продира Притисок да се Отстрани Заробен Воздух. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】 Мелење Главата Чистење Воланот е изработен од Премиум Волфрам Легури, Оваа Гума Чистење Камен е Здрав, Не е Лесно да Стареење и Абразија Отпорни, за да се Обезбеди Максимална Сила и Издржливост за долготрајна Употреба. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Воздух Црева и Брз Полнач Може да се Промени во Работењето Станица во Секое Време и Без Ограничување на Работата Позиција.Се користи за да се Направи Гуми Дојде Побрзо, или да се Освежи Користат Гуми. 【ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ】На Полирање Машина Поправка Мелница Алатка Комплет Вклучува : Чистење Тркала, Воздух Црева, Брзи Конектори, за Поправка на Гуми Stitcher. 1 X Гуми Поправка Алатка. 1 X Гуми Печ Ролери.Висок вртежен момент и Лесно да Работат & Пригушувач Издувни Цевки. 2500rpm ниска брзина, висок вртежен момент, на оваа гума поправка алатка е идеален за дрво, гуми, и метални производи за мелење, отстранување на burrs, рѓа, итн.Еден метал чистење на главата може да биде лесно да се замени.Притиснете на прекинувачот е лесно да се работи.Еден пригушувач издувна цевка е опремен за да се осигура безбедноста на вашата работна површина. 1 X Гуми Поправка Алатка 1 X Гуми Печ Ролери.

Останатите карактеристики

Automobile tire polishing machine pneumatic :
Обновено

Слични понуди