.

.

New
Healifty Божиќ Топла Вода во Шише со Був Поврзана Покрие 800ML Преносни Вода - Исполнет Топла Вода Торба Задржи Топло во Зима Роденден на Божиќ Подарок ( Виолетова )

Healifty Божиќ Топла Вода во Шише со Був Поврзана Покрие 800ML Преносни Вода - Исполнет Топла Вода Торба Задржи Топло во

DEN 962.40

Тековен
Во продавницата

За вашите пријатели, ова е добар подарок избор, тие ќе се допаѓа многу.Употреба на високо - квалитетни материјали, трајни, поддршка вашата долгорочна употреба.Едноставна боја и концизен дизајн може да ви даде прекрасно визуелно доживување.Овој практичен и мајчина топла вода торба ќе се задржи топло во студена зима.Исклучителна изработка гарантира издржливост и популарноста на овој потоплите торба.Опис Преносни Рака Потоплите Топла Вода Торба Рака Потоплите Поврзана Покритие за Отворено Карактеристики - Димензии : За 29. 00 X27. 00 X2. 00cm - Материјал : Сплетам+ гума 1 x гума топла вода торба Пакет Вклучувајќи 1 x плетени капак.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди