.

.

New
Мулти Функција Tripod Стојат Носителот Не Контакт Медицински Скрининг Инфраред Температура Мерење Термометар за Лекар Канцеларии и Болници (Стојат)

Мулти Функција Tripod Стојат Носителот Не Контакт Медицински Скрининг Инфраред Температура Мерење Термометар за Лекар Канцеларии

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

3.94/6.89 Нозе Преносни Стојат Tripod - Само стои дека работи со e Zthings монтирани термометри.Мулти Функција Стојат Носителот на Преносни и Лесен.Намалување на пациентот контакт во Медицински Установи.Погоден за привремено поставување на решение за училишта, продавници, работното место на влез лоби, хотели, и многу други бизниси.Направени од високо-квалитетни алуминиумски легури нога цевка.e Zthings Посебни конектор е на крајот на долго кутија.Answer : ___________________________ Note : Долго кутија ги Содржи Tri Pod Кутија + e Zthings Конектор (посебна торба за пакување на долг кутија).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди