.

.

New
14 инчен Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон 3D Зголемувачот Екран Enlarger за Филмови,Видеа,Читање,Игри на среќа-Екран Amplifie со Количка за Телефонот Стојат Држачот. Ко?

14 инчен Екран Зголемувачот за Мобилен Телефон 3D Зголемувачот Екран Enlarger за Филмови,Видеа,Читање,Игри на среќа-Екран

DEN 503.76

Тековен
Во продавницата

【Универзална Компатибилност】Овој телефон екран засилувач работи со сите марки и модели на паметни телефони (iphone, Samsung, Google, Huawei, итн.).Само стави телефон во smartphone екран засилувач, лесно можете да уживате во домашниот театар-како ефект. 【HD Екран Засилувач】Земе HD оптички зум технологија, цврсти ABS пластика екран, 14 инчен srceen зголемувачот ефикасно зголемена вашиот телефони екран со 3-4 пати, ја прави сликата повеќе јасни, да ви даде различни погледни уживање. 【Око за Заштита】Зголемена екран за мобилен телефон може да ја спречи визуелна замор предизвикан од читањето на романи и да гледа филмови и видеа за долго време. 【Се повлече-Out Дизајн】HD екран зголемувачот Чување тип ротирачки виткање дизајн.Супер-тенок кога укината и, исто така, може да се носи околу во вашата торба.Погоден за надворешно, кампување, патување, одмор, било каде. 【Одличен Подарок】3d екран зголемувачот работи без батерија, едноставни и Стилски дизајн го прават овој производ вашиот најдобар избор за одмор подароци за вашите пријатели или роднини.Паметен Подарок За Семејството, Стариот човек, Девојка/Момче Пријател. - Компатибилен за Сите паметен Телефон IOS Стари лица може да се користи за да се вратите во екранот и ќе може да се види јасно, и тоа исто така може да спречи замор; Филм љубовник може да го користи секој, каде и било кое време.HD екран зголемувачот Чување тип ротирачки виткање дизајн.Супер-тенок кога укината и, исто така, може да се носи околу во вашата торба.Погоден за надворешно, кампување, патување, одмор, било каде и др.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди