.

.

New
Плимут го почитуваат Општа Намена Електрични Лента, Сина .75 x 60' 7mil 600V

Плимут го почитуваат Општа Намена Електрични Лента, Сина .75 x 60' 7mil 600V

DEN 215.76

Тековен
Во продавницата

Тип На Производ : Лепила И Пломби.Пакет Димензии : 7.0" L X7.0" W X0.75" Х. Земја На Потекло : Шпанија.Пакет Тежина : 0.19 Lbs.Плимут Го Почитуваат Општа Намена Електрични Лента, Сина . 75" x 60' 7mil 600 V.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди