.

.

New
uxcell 1 Тркалаат 1/2-инчен Широк 30Yard Жолта Цвеќиња Лента Цвет Лепила Цветни Аранжмани Колекции

uxcell 1 Тркалаат 1/2-инчен Широк 30Yard Жолта Цвеќиња Лента Цвет Лепила Цветни Аранжмани Колекции

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакет Содржина- 1 Тркалаат 1/2-инчен Широк 30 Yard Жолта Цвеќиња Лента Цвет Лепила Флорални Колекции.Леплива лента- може да се протегала умерено време се користи да ја зголеми својата лепливоста, и тоа може да се придржуваат и на цвет матични, но избегнување на прекумерно се протега ќе доведе до кинење.Добар квалитет матични лента- Нашите снимката е направена од хартија и има мазна површина и добра текстура за да им даде на вашите цвеќиња природен и убав изглед.Широко се користи- Цветни лента е погодна за цветни аранжмани, свадба, вештачки цвеќиња, цветни украси и други занаети, како и дом и градина декорација, итн, тоа ќе ви донесе голем зелен атмосфера.Најава- постои слој од восок опфатени на цветни лента површината за да се спречи оксидација, ве молиме малку истегнување тоа да го активирате својот пред употреба.Функција : Боја : Yellow Width : 12mm / 1/2"Должина : 30yard/roll Material : Брановидни Paper Package Содржина : 1 Тркалаат x Флорални Tape Description : 1.Леплива лента : Тоа може да се протегала умерено време се користи да ја зголеми својата лепливоста, и тоа може да се придржуваат и на цвет матични, но избегнување на прекумерно се протега ќе доведе до tearing2.Лесен за употреба : Овие цветни ленти имаат само-лепило , која е флексибилна и растеглив, доволно силна за да биде лесно да се растргнат и wrapped3.Широко се користи : Флорални лента е погодна за цветни аранжмани, свадба, вештачки цвеќиња, , цветни украси и други занаети, како и дом и градина декорација, итн, тоа ќе ви донесе голем зелен атмосфера.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди