.

.

New
SenseCharger - Безжични Авто-Сензор Автомобил Телефон Носителот Полнач, 2021 Smart Безжична Авто-уреди со покажувач на Автомобил Телефон Носителот Полнач, 0.1 s Индукција Водат

SenseCharger - Безжични Авто-Сензор Автомобил Телефон Носителот Полнач, 2021 Smart Безжична Авто-уреди со покажувач на

DEN 287.52

Тековен
Во продавницата

【10 W Брзо Полнење 】 Усвојува високо ефикасноста на полнење надгради независни калем,Qi безжична брзо полнење овозможува до побрзо полнење од повеќето безжични автомобил конектор за монтажа на пазарот.smart sensor автомобил безжичен полнач. 【Воздухот се Пропустливи Телефон Носителот на Планината】 во Споредба со шофершајбната или табла планината, воздухот се пропустливи планината е многу полесно за вас да стигнат до телефон, во автомобил, а предизвикува помалку забава за време на возењето.Не Алатките Кои Се Потребни.автомобил мобилен полнач за телефон. 【Погодно】 Безжична Автоматски Сензор Автомобил Телефон Носителот Полнач е Комбинација на Воздухот се Пропустливи Планината, Погодно гледање и безжично полнење на возење.безжичен полнач за телефон држач за во автомобил. 【Корисни 】 Добиете максимумот од вашиот телефон додека возите со овој безжичен полнење монтирање, кој овозможува лесно да гледање на вашиот паметен телефон, без потреба постојано да се приклучиш на власт.автомобил безжична автоматски уреди со покажувач на полначот. 【Compatiblity】 Работи со повеќето паметни телефони, без оглед на големината или форма.Безжични полнење за Чи-от и Брзо Полнење уреди само.Боја : Жолта.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди