.

.

New
Homyl Правоаголник Кристал Ткиво Кутија со Капак, Декоративни Toliet Хартија Кутија Салфетка Држачот за Лицето Ткиво Држачот за Бања/Салон/Ноќ Стојат/Биро

Homyl Правоаголник Кристал Ткиво Кутија со Капак, Декоративни Toliet Хартија Кутија Салфетка Држачот за Лицето Ткиво Држачот

DEN 815.76

Тековен
Во продавницата

* Оваа декоративни ткиво кутија носителот доаѓа со отворен врвот за да се задржи ткива во место и голем отвор за брз и лесен пристап. * Ова ткиво кутија поседува многу луксуз и светкавиот дизајн.Тоа не е само ткиво кутија, но исто така и елегантна декорација во домаќинството. * Великодушно големина за да се одржи повеќето стандардна големина ткиво кутии, како и купишта на индивидуални лицето салфети или ткива. * Луксузни кристал ткиво хартија кутија опфаќа, shinning кристал, елегантен и благородна. * Совршена за крајот на маси, ноќ стои, countertops, vanities и бироа низ вашиот дом.Опис : Луксуз кристал ткиво хартија кутија опфаќа, shinning кристал, елегантен и благородна. - Ова декоративни ткиво кутија носителот доаѓа со отворен врвот за да се задржи ткива во место и голем отвор за брз и лесен пристап. - Великодушно големина за да се одржи повеќето стандардна големина ткиво кутии, како и купишта на индивидуални лицето салфети или ткива. - Совршени за на крајот маси, ноќ стои, countertops, vanities и бироа низ вашиот дом. - Ова ткиво кутија поседува многу луксуз и светкавиот дизајн.Тоа не е само ткиво кутија, но исто така и елегантна декорација во домаќинството.Спецификација : - Материјал : Стакло и Метал - Size : 22x11x9cm/8.66x4.33х3.54inch Package Вклучува : 1 Парче Ткиво Носителот Cover Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Останатите карактеристики

- Material:
Crystal and Metal
- Size:
22x11x9cm/8.66x4.33x3.54inch
Package Includes:
1 Piece Tissue Holder Cover :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Обновено

Слични понуди