.

.

New
HEEPDD Само Допирање на Иконата Вметни, Широко се Користат Едноставни за Ракување Работа за Долго Време за Отворено

HEEPDD Само Допирање на Иконата Вметни, Широко се Користат Едноставни за Ракување Работа за Долго Време за Отворено

DEN 1123.20

Тековен
Во продавницата

Долг животен век – тоа може да се користи постојано.Со одредени еластичноста и дури и оптоварување, тоа е отпорен на вибрации за да се избегне расклатување.Во голема мера подобрување на силата и стабилноста на завртки конекција.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, тоа е на висока цврстина и ниско ниво абразија.Лесно и брзо да го инсталирате со само еден собранието алатка.Само-прислушување тема вметнете е еден вид на fastener thatstrengthens на конец, кое може да се формира висока јачина на внатрешната нишка дупка кога embeddedin меки материјали како што се пластика, бакар.Тоа исто така може да се користи за поправка на damagedinner тема.Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, тоа е на висока цврстина и ниско ниво абразија. 2. Во голема мера подобрување на силата и стабилноста на завртки конекција. 3. Со одредени еластичноста и дури и оптоварување, таа е отпорна на vibrationto се избегне расклатување. 4. Долг животен век - тоа canbe се користи постојано. 5. Лесно и брзо да го инсталирате со само еден собранието алатка. 6. Тоа исто така може да поправка на оштетени нишка со инсталирање во threadhole.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Количина : 50pcs Боја : Сребро Пакет Тежина : Околу. 192g/6.8 оз Пакет листата : 10 x M3*0.5-M5*0.5 L6 10 x М4*0.7-M6.5*0.75 L8 10 x М5*0.8-М8*1.0 L10 5 x M6*1.0-M10*1.5 L14 5 x М8*1.25-М12*1.5 L15 5 x M10*1.5-M14*1.5 L18 5 x М12*1.75-М16.*1.5 L22 1 x Чување Забелешка : Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлосен ефект, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Останатите карактеристики

Material:
Stainless Steel
Quantity:
50pcs
Color:
Silver
Package Weight:
Approx. 192g/6.8oz
  :
Package list:
10 x M3*0.5-M5*0.5   L6 :
10 x M4*0.7-M6.5*0.75   L8 :
10 x M5*0.8-M8*1.0   L10 :
5 x M6*1.0-M10*1.5   L14 :
5 x M8*1.25-M12*1.5   L15 :
5 x M10*1.5-M14*1.5   L18 :
5 x M12*1.75-M16*1.5   L22 :
1 x Storage Case :
  :
Note:
 
Due to the difference between monitors and light effect, the pictures may not reflect  the actual color of the item. :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Обновено

Слични понуди