.

.

New
Гроздобер Кожа Лаптоп Торба за Мажи Полно Зрно Големи Кожа Гласник торба за мажи од 18 инчи со рустикален изглед Најдобри кожа briefcase од Hulsh

Гроздобер Кожа Лаптоп Торба за Мажи Полно Зрно Големи Кожа Гласник торба за мажи од 18 инчи со рустикален изглед Најдобри

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Прилагодлив На Рака.Торба е направен со Вистинска кожа. ✔️ ОТСТРАНЛИВ & ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА - на Овие кожни чанти за мажи доаѓа со монтажни рака и може да се прилагоди на најсоодветен должина.Уникатен и елегантен дизајн да ти ги организира сите-ден и тоа премногу со стил изјава !!.Comfertable се Справи и Прилагодливи Рамо, рака.Може да се Вклопат До 18-инчни Лаптопи.Потресени изглед.Потресени look Rich Браун color100% Природен процес.Богата Кафеава боја.Повеќето на нашата критика, вклучуваат " КОМПЛИМЕНТИ ЗАДРЖИ ДОАЃААТ СЕКОЈ ДЕН ".Кожа може да имаат почетен земните мирис поради Сонцето тен процес и долги складирање пати, но мирисот се стопува во рамките недели од употребата.Процесот вклучува сонцето тен и потоа Масло за да добиете саканиот потресени изглед со богата кафеава боја.Рачно изработени.Овој елегантен и пространа торба, исто така може да се користи како : лаптоп кожна торба, гласник торба за жените, колеџ торба, на состанокот торба, подарок идеја, роденденски подарок, Божиќ сегашноста, гроздобер кожна торба, квалитет торба, унисекс торба, вистински кожна торба, кафеава кожа торба, средни торба.Лесни издржливи сепак, Оваа кожа како карактеристично го добива потемна и помек со употреба.Неговиот дизајн е сакан од страна на двете жени го користат тоа како кожна торба за лаптоп жени или breifcases за mens.Овој елегантен и пространа торба, исто така може да се користи како : лаптоп кожна торба, гласник торба за жените, колеџ торба, на состанокот торба, подарок идеја, роденденски подарок, Божиќ сегашноста, гроздобер кожна торба, квалитет торба, унисекс торба, вистински кожна торба, кафеава кожа торба, средни торба.Лесно се вклопува лаптопи, таблети и уреди до 17 инчи, A4 Списание книга, и i Pad.Може да се Вклопат До 18-инчни Лаптопи.Здрав Монтирање.Кожа Одрекување : кожа боја може да варира помеѓу потемни и посветли нијанси се должи на рачно изработени природата на тен процес. 100% Целосна Жито Кожа со Трајни Платно Обвивка. 100% Природен процес.✔️ ВИСТИНСКА КОЖА – Ова е Вистинска кожа торба за мажите и жените се направени со раце. ✔️ ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН, ЛЕСЕН ПРИСТАП : Сега ова е еден дизајн кој никогаш не може да оди надвор од стил.Comfertable се Справи и Прилагодливи Рамо, рака.Имаме Сокриени Притисни брави според Главната рака која прави лесно и брзо да се отвори за заклучување.Како оваа гроздобер торба век, тоа ќе полека се развие подлабоки и побогати патина, додавајќи уште повеќе гроздобер карактер на торба. ✔️ СКЛАДИРАЊЕ : Овој голем гласник торба доаѓа со Големина 18" ширина x 13" висина x 5" длабочина Посветен 2 поместена ракави 1 на внатрешни пред 1 на внатрешни врати (Вклопува 2 лаптоп до 17 инчи), Главната преграда дали имаат доволно простор за други датотеки / папки дури и можете да го носат во текот на ноќта облека со 3 zippered оддел 1 интерна 1 надвор пред и 1 грб на кеса за да го задржи нешта Корисна, исто така, има 4 мали џебови 2 на предната 2 на страна ( 1 на секоја страна ) за мобилни телефони клучеви или други essentials како б.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди