.

.

New
Вшмукување Fuzzy Schi Microfibre Четка, Правосмукалка Цевка 35 мм Прашина четка за Hartböd.

Вшмукување Fuzzy Schi Microfibre Четка, Правосмукалка Цевка 35 мм Прашина четка за Hartböd.

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Чисти без никакви хемикалии или многу нежно.Microfibre отстранлив капак (Велкро прицврстување) и перат на 30???C. Вклучува адаптер за сите стандардни правосмукалки.Направете го тоа лесно или се однесуваат на влажна кожа може да се Anhaftungen на хард кат, во еден процес при чистење со правосмукалка се отстрани.Правосмукалка Млазницата microfibre четка вшмукување Лесни Слајд за тешко подови за Philips Градот Линија 9178 With на вшмукување Лесни притисни правосмукалка млазницата може да спаси многу време, поради тоа што апсорбира и чисти во еден чекор.Оваа база на брзо беспрекорно чисти.Појавување на Moppa прилог е направен од жанила microfibre и гарантира највисок можен нечистотија апсорпција.Тоа е исклучително абсорбента и работи на истиот начин како прав магнет.Вистинско дрво подови, ламинатни, плочки, линолеум, parquet и мермер и штица дрво подови се на прашина и lint и дека без какви било хемикалии.На база ќе блесне во ново закуп на живот.Дали ова меки стрингови екстра нежно со чувствителни површини.Ако се бара микрофибер поклопецот е пренослив и се перат на 30 °C. Благодарение на адаптер е вакуум чистење млазницата одговара за стандард правосмукалки.* Сите брендови, марки и регистрирани трговски марки се сопственост на Ihrerrech Tmäßigen сопственици и заштитени со Интелектуална Про.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди