.

.

New
LEAKFINDER LF2001 Автомобилската на база на Масло Течност Течење Откривање Боја, Услуги Авто Масло, Гориво, ATF, серво Волан, (6) 1oz Ултравиолетова светлина Флуоресцентна Боја

LEAKFINDER LF2001 Автомобилската на база на Масло Течност Течење Откривање Боја, Услуги Авто Масло, Гориво, ATF, серво

DEN 565.44

Тековен
Во продавницата

АВТОМОБИЛСКАТА ТЕЧЕЊЕ ОТКРИВАЊЕ РЕШЕНИЈА - На LEAKFINDER бренд од ИЗОТОПОТ ПРОИЗВОДИ нуди најсветлиот, повеќето ефективни и ефикасно решение за изнаоѓање на AC и течност-базирани возило протекување.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - се Наоѓа протекување во Масло, Гориво, ATF, и серво Волан Системи, Fluoresces Жолта/Зелена, Работи со Сите Течење Откривање Рефлектори, Секое шише услуги 1 возило.ТЕЧЕЊЕ ОТКРИВАЊЕ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА - Да УВ флуоресцентна боја циркулира низ возилото систем.Боја бега со домаќинот течност и се собира во сите течење сајтови.Користете LEAKFINDER течење откривање светилка за скенирање и да се види сите протекување сјај светло.ПОСОЧИ МИКРО ПРОТЕКУВАЊЕ СО ВИСОКА ТОЧНОСТ - LEAKFINDER УВ течење откривање бои се најдат на најмалите и најмал проблем протекување кои инаку би било невозможно да се открие.Брзо се посочи тешко да се најде протекување, вклучувајќи и повремени и повеќе протекување.НАПРАВЕНИ ВО САД - со гордост се произведени во U. S. A., Трагач Производи има над 65 години искуство доставување на наградуваниот професионална услуга и индустријата најмоќниот течење откривање бои, инспекција светилки, и дијагностички алатки.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди