.

.

New
Tenn И Пакување Хартија Twine, 1/4 Инчи страна 218 Метри Природен Лико Лента за Занаети, Подарок Завиткување, DIY Декорација (Kraft)

Tenn И Пакување Хартија Twine, 1/4 Инчи страна 218 Метри Природен Лико Лента за Занаети, Подарок Завиткување, DIY Декорација

DEN 165.36

Тековен
Во продавницата

Димензии - Нашиот труд twine должина : 218 метри / 200 M, укината лента ширина : 1/4 инчи; ширевте лента ширина : 1.3 инч.МАТЕРИЈАЛ - Направени од kraft мат хартија, природни лико лентата е biodegradable и животната средина.МУЛТИ-ЦЕЛ - Ова kraft хартија лента е погодна за DIY занаети, завиткување подароци, ткаење, виси ознаки итн.Разноврсна - Доаѓа извртени заедно и може да се повлече, освен за повеќе ширина за повеќе намени.КОРИСНА за ДА го КОРИСТИТЕ Спакувани на клиентите и е многу лесен за употреба.Можете да ја исечете слободно според должината сакате.Материјал : Природни Лико.Должина : 218 метри / 200m.Укината Ширина : 1/4 инчи.Ширевте Ширина : 1.3 инчен / 3.3 cm.Боја : Kraft.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди