.

.

New
10 Парчиња Eyeliner Матрицата Сенката за Очи Матрицата Образец Влошки Брз шминка Stencils Сенки Applicators Плоча Шминка Алатка за Полнење за Сенката за Очи Eyeliner

10 Парчиња Eyeliner Матрицата Сенката за Очи Матрицата Образец Влошки Брз шминка Stencils Сенки Applicators Плоча Шминка

DEN 124.56

Тековен
Во продавницата

За Eyeliner : можете лесно да се постигне поставен око, класичен веѓа, ѕвезда веѓа, темперамент веѓа, екстравагантни eyeliner, опашка риба eyeliner, или класичен eyeliner.БЕСПРЕКОРНА : Постигнување на прецизна eyeliner и око шминка стилови во минути.Создадете лесна тебе, божилак и шик око шминка изгледа со леснотија.Се создаде класична eyeliner изгледа со професионална резултат.Ви овозможува да креирате популарни око шминка изгледа насекаде, во секое време.Лесен за чистење : на eyeliner мувла може да се reapplied повеќе пати, може да се чисти со вода или хартиени крпи лесно, и складирање и за следната употреба.Лесен за користење : овие алатки се лесни да се примени и ќе заштедите време, решавање на сенката за очи, и eyeliner шминка проблеми, и да се создаде основа за деликатни шминка за вас, погоден за повеќето око форми и големини, заштедите вашето време и енергија.Доволно да се користи и да го замени : количината е доволна за да се исполнат вашите долгорочни потреби, или споделување со роднини, сестри и пријатели.За Eyeliner : Можете лесно да се постигне класичен веѓа, ѕвезда веѓа, темперамент веѓа, екстравагантни eyeliner, опашка риба eyeliner, или класичен eyeliner.БЕСПРЕКОРНА : Постигнување на прецизна eyeliner и око шминка стилови во минути.Создадете лесна тебе, божилак и шик око шминка изгледа со леснотија.Се создаде класична eyeliner изгледа со добар резултат.Ви овозможува да креирате популарни око шминка изгледа насекаде, во секое време.Спецификации : Нето тежина : околу. 1.8 унца/ 50 g (целосно) Големина : прибл. 7.2 x 5.6 инчен/ 18 х 14 см Пакетот вклучува : 10 x сенката за Очи образец Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни прикази.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди