.

.

New
Квантна QUS230RD Ултра Магацинот и Висат Бин, 10-7/8 Должина x 5-1/2 Ширина x 5 Висина, Црвена, Пакет на 12

Квантна QUS230RD Ултра Магацинот и Висат Бин, 10-7/8 Должина x 5-1/2 Ширина x 5 Висина, Црвена, Пакет на 12

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Autoclavable до 250°F. Ќе не ' рѓа или ги кородираат.Факултативна јасно пластика прозорецот се зголемува бин капацитет.Може да биде обесен од шини или louvered панели благодарение на моделирани во задните hanglock.Има широк редење помеѓу и против пролизгување заклучување.Опис на производот Ултра магацинот и висат бин е направен од силни и издржливи за вбризгување на пластични пластика.Тоа може да се користи за да го организирате вашиот инвентар.Назад и од страна на костец направете го тоа лесно да се справи.Отпорни на екстремен студ.Контакт Информации За Производителот 305-687-0405.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди