.

.

New
BDRPZX 14 Телефон Скрин Зголемувачот 3D Филм Закривен Екран Зголемување Зголемувачот HD Проекторот Носителот Засилувач Заштита на Очи Дизајн за Сите паметен Телефон

BDRPZX 14 Телефон Скрин Зголемувачот 3D Филм Закривен Екран Зголемување Зголемувачот HD Проекторот Носителот Засилувач

DEN 1567.20

Тековен
Во продавницата

【Универзална Компатибилност】На мобилен екран зголемувачот е специјално дизајниран да се вклопуваат паметни телефони,за i Phone 12 мини Xs Max/XR/X/8/8 S,за Samsung Галакси Забелешка 10/9/8 итн. 【14" закривен екран magnifies】Нова надградена 3 D закривен екран засилувач.Дали сте уморни од не се во можност видите екранот на телефонот јасно?Оваа универзална 3 D мобилен телефон екран enlarger има HD Оптичка Технологија која им овозможува на повеќе извонредно искуство и пошироко гледање. 【Телефон Стојат Дизајн за Добра видите】2 во 1 дизајн на мобилен телефон носител и на екранот антена, без разлика како ќе седи, не треба да се прилагоди својот иновативен солиден дизајн, така што може да се види на видео клипови со вашите пријатели.Ние употреба вшмукување чаша технологија, која трае неколку секунди за да наместите и го заштитите вашиот телефон од фрејмови. 【Удобно Гледање Искуство】На мобилен телефон екран засилувач работи само како телефонски проектор екран,величаат екранот на телефонот 2-3 пати,ја Видите агол и далечина може да се прилагоди, како што сопствен мобилен кино. 【Не Грижете Купување】криви екран го прави телефонот да се прикаже поголем, ги тера луѓето да се види поудобно од традиционалните рамни леќи.Подарок За Семејството и Пријателите Најдобар Подарок за стари повеќе погодна за постарите луѓе да се види филмот и на Вести, и ќе им помогне да го видите на екранот повеќе јасно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди