.

.

New
ИРИС Сплит-Капак Писмо, Големина на Датотека Кутија - Наместете го на 2

ИРИС Сплит-Капак Писмо, Големина на Датотека Кутија - Наместете го на 2

DEN 1466.40

Тековен
Во продавницата

Има писмо, големина виси датотеки.Здрав капак дизајн овозможува за редење на повеќе единици.Карактеристики сплит-капак за лесен пристап до содржината.Произведено во САД. 22.8 x 13.7 x 10.8 Инчи.Резиме поголема верзија на класичниот датотека кутија.Сплит-капак нуди брз пристап до документи.Има писмо-големина виси датотеки.Целосно пластовидно со други ИРИС FB-31 контејнери.Внатре Димензии : 20.5 x 12.0 x 9.5 Инчи, Тежина : 3.4 Кг, Капацитет : 44 Quarts(11 Gal), Пластични : BPA free, киселина слободни, ПВЦ слободни, lignin слободни, и рециклирање #5. Произведено во САД.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди