.

.

New
MERIGLARE Мини 1080P Видео Фаќање Картичка Директно на Компјутер за

MERIGLARE Мини 1080P Видео Фаќање Картичка Директно на Компјутер за

DEN 479.76

Тековен
Во продавницата

И картичката е мала големина и лесен за носење, нема проблем за отворен и затворен телевизија радиодифузија.Погоден за Сите Прилики : Видео картичка може да видео и аудио истовремено и пренесување на аудио и видео сигнали со компјутери или паметни телефони за преглед и складирање.0 високо - пренос порта го прави полесно за вас да се имаат во реално време стриминг Покрај тоа, картичка не возач или надворешно напојување, лесно ракување, во Реално-време за преглед, снимање видеа директно да не заостануваат.Аудио видео картичка е многу погодна за живеење игри, Снимање, уредување и пренесување на игри во висока резолуција од 1080p @ 30fps на ПРЕ, AMCap, Xsplit, VCL и Повеќе.0 високо - пренос порта го прави полесно за вас да се имаат во реално време стриминг Покрај тоа, картичка не возач или надворешно напојување, лесно ракување, во Реално-време за преглед, снимање видеа директно да не заостануваат. - HD 1080 P Видео Снимање : видео картички е до 4 K@60 Hz Влез, излез max резолуција 1920×1080@30 Hz.Покрај тоа, таа тежи само за 156 грама, обезбедување на вас со голема преносливост.HD 1080 P Видео Снимање : видео картички е до 4 K@60 Hz Влез, излез max резолуција 19201080@30 Hz. - Широк Компатибилност : Ова игри картичка компатибилна со Windows, OS, и Linux системи, USB3.

Останатите карактеристики

- Size:
59x56x19mm 2.32x2.21x0.75 inch
Обновено

Слични понуди