.

.

New
Смешни Бела Кригла Керамичка Чаша Чај 11 Унца Стори Сé што е во Љубовта. 1 се Справи со Двојно Страна Печатени Кафе Кригла Мотивациони Инспиративни Подарок Идеја за Ж

Смешни Бела Кригла Керамичка Чаша Чај 11 Унца Стори Сé што е во Љубовта. 1 се Справи со Двојно Страна Печатени Кафе Кригла

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ГОЛЕМИНА : 11 ОЗ, 3.8"(H) x 3.2"(W).МАТЕРИЈАЛ : произведено во САД за Трајни Керамички со нашиот уникатен дизајн на двете страни.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : машина за миење Садови & Микробранова БЕЗБЕДНО, можете лесно да се исчисти ја сочинуваат без никакви проблеми.Идеален за употреба дома и на пат.СОВРШЕН ПОДАРОК : ЕДЕН забавен и оригинален подарок што те прави единствена.Им даде на оваа Кригла на вашиот најдобар пријател или пријателка, сопруга, пријателка, татко, учител, мајка, сестра, па дури и некои ви благодариме подароци за соработници.ШИРОКО се КОРИСТИ : Чаши може да се користи за било какви прилики, канцелариски, домашен, семеен собир, и повеќе.Без разлика што течни користите за тоа, ќе го добиете најдоброто искуство, како кафе, чај, млеко, сок, вода, спортски пијалаци, пијалаци и млечни, чоколадо, какао, пиво, вино, партија коктели, и доста нешто што ми доаѓа на ум.Карактеристики : Двојно Страна Се Печатат.Произведено во САД за Трајни Керамички.Машина за миење садови & Микробранова БЕЗБЕДНО.Мазна површина и дебели првенство, удобно да се одржи.Идеален подарок идеја за одмор и роденден!Пакет : 1 x Белата Mug100% Ветување Гаранција : Поради керамички материјал, тоа може да бидат оштетени за време на транспортот.Ако кригла примате е оштетен или не, или ако не сте 100% задоволни со купувањето за било која причина, ве молиме контактирајте со нас, ние имаме професионална услуга за клиентите тим ви стои на располагање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди