.

.

New
Cobeky Оригинални Одговара за XFX R7 R9 370 4GB графичка Картичка AMD Radeon R7 R9 370X 4GB Графика Екран Картички графичкиот процесор Десктоп КОМПЈУТЕР PCI-E Игра Мапата Videocard

Cobeky Оригинални Одговара за XFX R7 R9 370 4GB графичка Картичка AMD Radeon R7 R9 370X 4GB Графика Екран Картички графичкиот

DEN 12215.76

Тековен
Во продавницата

Оваа графичка картичка е мирна и тивка, обезбедување на подобра средина за игри на среќа и мултимедија.Компјутерска графичка картичка има пониска работна температура и повисока ефикасност, кои можат ефикасно да ги задоволат вашите потреби.Ниско-клуч дизајн заштедува повеќе простор.Овој производ е мал во големина и зазема малку простор.Изработен од ABS материјали, ова десктоп графичка картичка, силни и издржливи, има долг животен век.Лесен за употреба и со добри перформанси, мала големина, удобен за носење и чување.Основни фреквенција : 1000 MHz Меморија фреквенција : 5600 MHz максимална резолуција : 4096 x 2160 Интерфејс Тип : PCI Express 3.0 16 X I/O интерфејс : HDMI 2*DVI Display Port 3 D API : Direct X 12 Поддржува HDCP : ДА Моќ конектор : 6pin максималната потрошувачка на енергија : 130 W Препорачува моќ : 400 W погоре.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди