.

.

New
MightySkins Кожата Компатибилен со Sony MDR ZX100 Слушалки Налепница Кожи под коцкестото Знаме

MightySkins Кожата Компатибилен со Sony MDR ZX100 Слушалки Налепница Кожи под коцкестото Знаме

DEN 1176.00

Тековен
Во продавницата

Додадете стил на вашиот Sony MDR ZX100 Слушалки.Брзо и лесно да се примени.Sony MDR ZX100 Слушалки не се вклучени (DECAL КОЖАТА САМО).Заштита на вашиот Sony MDR ZX100 Слушалки од dings и гребнатини.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Ние ги Користиме Само 3 M автомобилската-одделение винил, индустријата е најголема доверба бренд, Mighty Skins се произведува во нашата држава-of-the-art објект во Вест Палм Бич, Флорида.Mightyskins се отстранува винил кожи за заштита и измената на вашиот преносни уреди.Ова е decal кожата што се однесува до вашиот постоечки Sony MDR ZX100 Слушалки.Mighty Skins функција ултра висока резолуција дизајни, совршен начин за да додадете некои стил и да се издвоите од толпата.Mightyskins имаат трајни ламинатни дека штити од гребење, исчезнува и пилинг.Со нашиот патентиран лепило технологија, Mighty Skins отстрани чисто кога сакате да ги отстрани или да се префрлиш на друг дизајн.Не леплива хаос !Sony MDR ZX100 Слушалки не се вклучени.Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди