.

.

New
Omifly Пеперутка Печурки Туш Завеса 60Wx72H Инчен Естетски Гроздобер Флорални Сонцето Месечината Готски Бања Поставите Ѕвезди Астрологија Tarot Минималистички Остава Цве

Omifly Пеперутка Печурки Туш Завеса 60Wx72H Инчен Естетски Гроздобер Флорални Сонцето Месечината Готски Бања Поставите

DEN 551.76

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер. ▶Материјал и Големина : Направен од 100% премија полиестер, водоотпорен материјал, 72 инчи долго x 60 инчи широка. ▶Уникатен Дизајн : Дизајниран со пеперутка mushrooml моделот печатење технологија, жив и живее, да се даде на вашата бања нов чувствуваат. ▶Што' s Вклучени : Секој ткаенина туш завеса карактеристики 12 високо-квалитетни пластични куки. ▶Лесно Чистење : Машина перат и брзо сушење за својата погодност. ▶Висок квалитет на услуга : ве Молиме остатокот увери да го купите, ако имате било какви прашања по купувањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.Погоден за повеќето елегантен стил бањи.Да се биде во можност да ги красат вашата бања и ви дава ново чувство.Еко-пријателски.Ова е причината зошто можете да изберете ни се : - Изработени од 100% премија полиестер, водоотпорен материјал - добро дизајниран 60" x 72" големина одговара на повеќето туш кабини. - Тешки-должност не-ПВЦ материјал и анти- ' рѓа grommets. - Машина перат, брз и лесен за чистење. - Грижете се-бесплатен по-продажбата на услугата, ако има било каков проблем, ние ќе ви послужи 24 часа на ден. - Пакување информации : 1 туш завеса, 12 пластични куки за Перење Совети : Машина мие Мие студено со нежни циклус Благ детергент треба да се користи не кајгана Може да се чистат со брз исплакнете или ја избришат по туш Информации : ★ Сите димензии се рачно мери, на отстапување (опсег) е 1-3cm. ★ Се должи на екранот на светлата и монитори, предмети може да биде малку поинаков од слики.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди