.

.

New
Xiao Jian - не ' Рѓосувачки Челик Нови Коли,3 Ниво Медицински Количка со Фиоки и Нечистотија Кофи,Отпорен на Корозија, Киселина и Алкално Отпорни Складирање Количка Во?

Xiao Jian - не ' Рѓосувачки Челик Нови Коли,3 Ниво Медицински Количка со Фиоки и Нечистотија Кофи,Отпорен на Корозија,

DEN 5632.80

Тековен
Во продавницата

◆ [Мулти-Функција] Можете да ја користите оваа количка за складирање во канцеларија, спална соба, бебе соба, кујна, кујна, тоалет, перење, сала, студио, училница, хоби и занаети област.Тоа може да им помогне да се организираат и организирање на вашиот простор, така што може да се ослободи од хаосот веднаш. ◆ [декорација и лесно собранието] Елегантен дизајн, стилски боја и текстура изглед е многу погодна како вашата соба декорација стил.Прилагодете го вашиот возен количка во само 3 минути во само 3 чекори. ★ [Солиден и издржливи] - складирање количка се направени од 430 нерѓосувачки челик, водоотпорен, rustproof и лесно да се чисти.Тоа е идеален за медицински или лабораториска употреба. ★[Тешки Камион] - Овој мобилен убавина медицински кошничката има четири тркала casters, интегрирани заварени рамка ,оптоварување 110 кг. ★[Задебелување материјал] - Подебели од не ' рѓосувачки челик, мазна и убава површината, високо-технолошки заварување вештини, отпорност на корозија, киселина и алкално на корозија, долг работен век.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди