.

.

New
Жилет Држачот за Туш, Хлапак Држач за Пропелер Ѕидот се Прицврстува Туш Куки Стојат Нерѓосувачки Челик Комунални Кука Бања, Кујна Организатор-4 Пакети

Жилет Држачот за Туш, Хлапак Држач за Пропелер Ѕидот се Прицврстува Туш Куки Стојат Нерѓосувачки Челик Комунални Кука Бања,

DEN 215.76

Тековен
Во продавницата

【ЖИЛЕТ ДРЖАЧОТ ЗА ТУШ】Оваа жилет кука може да се обезбеди силна сила и издржливост, која може да носи тежина до 1kg(2.2 lb).Убаво и длабоко каналите,така што razor не се bumped и исфрлен надвор. 【ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】Широко Отворени со 0.61"/1.56 cm одговара на повеќето бренд жилети како што Gillette жилети, Венера жилети.Одлично за бесење на вашиот жилети, пешкир, бања четки, кујната опрема, loofah, шапка, облека, клучеви итн. 【МОДЕРНА МУЛТИ-ЦЕЛ КУКИ】Овој двоен куки дизајн може да се користи како жилет носителот, plug куки, телефон држачот.Стилски туш куки, убава и модерен, Тоа е мора да има за бања и кујна. 【ВОДООТПОРЕН & RUSTPROOF】Овие силни куките се направени од премиум квалитет на 304 satinless челик и брусен заврши, водоотпорен, анти-корозија & рѓа, се спротивстави на дневни гребнатини да се осигура дека вие може да ги користите на влажна состојба, вклучително и туш. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Без Алатки, Без Завртки, Нема повеќе Грди Дупки во Вашиот Ѕид.Само треба да лупам исклучите заштитен слој и се држи ја на саканата положба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди