.

.

New
ВИП UN1171 Дома Знак со Куки, Метал

ВИП UN1171 Дома Знак со Куки, Метал

DEN 685.92

Тековен
Во продавницата

Овој Дом кука е декоративен и функционален.Зборот дома е изречено храбар во блек метал букви, под 4 функционални куки.Ова ќе изгледаат одлично во влез начин за бесење кеси, палта или капи.Објектот Боја : Црна.Материјал : 100% Метал.Димензии : 15 х 7.5 x 1.75 инчи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди