.

.

New
Colcolo Вежба се Справува со 2pcs Машина Додаток Handlebar Костец Со

Colcolo Вежба се Справува со 2pcs Машина Додаток Handlebar Костец Со

DEN 287.76

Тековен
Во продавницата

Погоден за сите видови на спорт и фитнес опрема, се повлече јаже, hammock, итн.Практично, издржливи и можат да го издржат еквивалент на 180 фунти.Направени од високо квалитетни ПВЦ и полиестер, тоа е издржлив и лесен.Големината на справи за вежбање е совршен за двете раце, со многу простор, и повеќе сакаат да се справи ви овозможува да се фокусирате на вашиот тренингот, без повреда на раката одлична за жените и мажите.Таа е фитнес повлече јаже костец, сила за обука јажиња се справува,погоден за спорт кој се протега на опрема.Опис : Тоа е фитнес повлече јаже костец, сила за обука јажиња се справува,погоден за спорт протега опрема - Направен од високо квалитетни ПВЦ и полиестер, тоа е издржлив и лесен - големината на справи за вежбање е совршен за двете раце, со многу простор, и повеќе сакаат да се справи ви овозможува да се фокусирате на вашиот тренингот, без повреда на раката одлична за жените и мажите - Практични, издржливи и можат да го издржат еквивалент на 180 фунти - Погоден за сите видови на спорт и фитнес опрема, се повлече јаже, hammock, etc Specification : - Материјал : Polyster & ПВЦ - Size : се Справи со должина : 14cm / 5.5 инчен Дијаметар : 2.5 cm / 1 инч - Плетенка Појас(Lx W) : 18x2.5cm / 7x1inch - D : 3.7x3.3cm / 1.45x1.3inch - Боја : Black Package Вклучува : 2 Парчиња Повлече Јаже Grip Note : дозволете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ви благодариме.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди