.

.

New
HAILAN-H Длабочина Finders 4.3 Инчен 1000tvl Подводни Риболов Видео Камера Полнење 12 КОМПЈУТЕРИ Бела LED Светла Видео Риба Пронаоѓач Езерото Под Вода Риба Камера за Рекреативен

HAILAN-H Длабочина Finders 4.3 Инчен 1000tvl Подводни Риболов Видео Камера Полнење 12 КОМПЈУТЕРИ Бела LED Светла Видео

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

4.3 инчен TFT колор монитор со сонцето-стакло за светла околина надвор.Боја CCD и HD 1000 ТВ линии камера ,Ладно отпорни, водоотпорен и се повлече отпорни на кабли.Водоотпорен,Алуминиум легура риба модел дизајн и издржлив материјал на камерата тело.Достапните камера продолжување кабел должина : 15 милиони ,12 бела светла за камерата извор на светлина.Континуирано користење на времето на батеријата е до 4 часа ,LED опрема осветленоста на вредноста.Риболов Камера Опис : Овој производ гледате сега е најновата популарна, fashional, добар изглед и удобен Подводни Видео Камера Систем.Тоа не само што има екран во боја, но, исто така, има висина дефиниција камера која има 1000 HD TV линии.Што е уште поважно, има 12 висока моќ инфрацрвена ламба светла за камерата извор на светлина, и овие 12 бела светла се одделени од камерата за да се спречи вода спреј доаѓаат во камерата.Апликацијата во полето : следење aquaculture, подводно истражување, Океанот/Мраз/Езерото риболов, пливање/нуркање/нуркањето се сите достапни.Display Display Големина : 4.3 inch Display Резолуција : 480*272 Monitor Влезен Напон : 5 V DCCamera : Image Sensor : CMOS Sensor IP68 Waterproof Viewing Агол : 92 Degrees Visible растојание ( бистра вода ) : 1-3m Night Визија : 12 КОМПЈУТЕРИ бела LEDs Camera : 1000 TVL/Алуминиум alloy Battery : 5000 AHThe продолжение користење на времето на батеријата : за 4 hours Camera Димензии : Дијаметар 38.5*89mm Package Содржина : 1 x USB Cable1 x Леќи на Камерата со 15 милиони Cable1 x Display1 x Float1 x Риболов прачка додатоци торба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди