.

.

New
Логото Печатач 4 инчен Превозот Баркод Етикета Печатач 4 инчен 4×6 Етикета USB Bluetooth Термички Печатач Печатење Превозот Изразат Лебл Печатач за продажба на Мало, QR Код,

Логото Печатач 4 инчен Превозот Баркод Етикета Печатач 4 инчен 4×6 Етикета USB Bluetooth Термички Печатач Печатење Превозот

DEN 405.60

Тековен
Во продавницата

Авто Спречи Хартија Метеж.Етикета печатач со увезени висока технологија на глава за да се спречи хартија џем кога ќе се хранат на хартија.Издржливи и материјал етикета печатач бидете сигурни јасно, печати.Етикета создателот автоматски ќе признае големината на вашиот етикета.Loading labels се лесно, брзо, и зачувајте го вашето време со едно копче операција.Автоматско Етикета За Идентификација.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди