.

.

New
7pcs Чипка Washi Лента Сјајот Декоративни М Прашуваат Лента за DIY Занает Scrapbooking Проекти Подарок Завиткување Дневник Фото Албум (Мешана Боја)

7pcs Чипка Washi Лента Сјајот Декоративни М Прашуваат Лента за DIY Занает Scrapbooking Проекти Подарок Завиткување Дневник

DEN 339.60

Тековен
Во продавницата

Чипка Скриј Лента Убава шема дизајн е прекрасна декорација за на партијата.Чипка Скриј Лента Прекрасен подарок избор за деца, ученици и повеќе.Чипка Лента Налепница Сјај чипка боја обезбедува својата популарност и practicability.Подарок завиткување washi лента Совршен за scrapbooking, уметности и занаети, подарок пакување, итн.Washi м прашуваат tape Made на премиум BOPP материјал, многу безбедно за секој употреба.Опис Широк Апликации : совршен за телефонот scrapbooking, подарок завиткување, персонализирани картички и писма декорација.Карактеристики - Материјал : BOPP. - Боја : Како Што Е Прикажано. Големина на : 100x1.4x0.1cm.Пакет Вклучувајќи 7 x налепници.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди