.

.

New
Заварчик Поправка Род Поправка Род 5/10/20PCS Ниска Температура Алуминиум Лемење Прачка за Заварување Жица Флукс Cored Лемење Род Нема Потреба Лемење Прав 1.6/2mm Dropshipping (Ди?

Заварчик Поправка Род Поправка Род 5/10/20PCS Ниска Температура Алуминиум Лемење Прачка за Заварување Жица Флукс Cored

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Голема заварување ефект,со ниска точка на топење.Голема weldability и отпорност на корозија,висока термичка спроводливост,висока електрична спроводливост и одлична обработка на перформансите.Нема потреба лемење во прав,не мора да се користат и други флукс во прав со алуминиумска легура како заварување основни и обложување како сол база.Многу удобен и лесен за заварување.Широко се користи во животот,погоден за заварување или појавата заварување легура со висока цврстина,добри forgeability и добра отпорност на корозија.За различни форми на заварување,заварување заеднички сила може да стигне до база на метални сила 90%.Производителот : YANGTT2052 Дел Број : YANGTT5212 Објект Тежина : 0.035 унци Земја на Потекло : Кина Точка Пакет Количина : 1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди